Cv&Motivasyon Mektubu Danışmanlığı

Cv&Motivasyon Mektubu Danışmanlığı

Hayalindeki Avrupa Birliği Projesi’ne, yurt dışı fırsatına kabul almak için belki de en önemlisi güçlü bir CV ve motivasyon mektubu ile başvurmaktır! Yetkinliklerinin neler olduğu kadar onları nasıl sunduğun da bir o kadar önemli!  Başvurunu başarıya götüren detaylar işte burada saklı! 

Bu alanda deneyimli  uzman eğitmenden Etkili CV ve Motivasyon Mektubu Danışmanlığıi’ni sizlerle buluşturuyoruz 

Cv ve Motivasyon mektubu danışmanlığı için Erasmus Plus Türkiye Platformu tarafından hazırlanmış bir form mevcuttur.  Eğer daha önce bu terimleri duymadıysanız, bilmiyorsanız lütfen formu doldurmayınız. Sizleri kendinizi geliştirebileceğiniz alanlarda projeye göndermek önceliğimiz. Bu programda seyahat edebilir, kültürlerarası etkileşimde bulunabilir ve Youthpass sertifikası ile özgeçmişinizi renklendirebilirsiniz. 

Yurt dışı projelerine katılmak, gelişim, öğrenme ve kültürel zenginliği deneyimlemek istiyorsanız, proje danışmanlığı için bize ulaşmanın tam zamanı! 

Görüntülü ve birebir danışmanlıklarda aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını hedefleriniz ve kişisel özellikleriniz çerçevesinde edinebilir, uzmanlarımızın önerileriyle proje başvurularınıza etkin bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Projelere katılmak için gerekenler nedir?

Projelerde başvuru aşamasında istenen Europass CV, motivasyon mektubu nasıl oluşturulur?

Proje başvuru formları nasıl doldurulur?

Europass nedir?

Neden önemlidir?

CV ve motivasyon mektubu hazırlarken nelere dikkat edilmelidir?

Motivasyon mektubunun teknik kuralları ne olmalıdır? Motivasyon mektubumuzu nasıl daha çekici hale getiririz?

Motivasyon mektubu hazırlamanın püf noktaları nelerdir?

Danışmanlık Hizmeti içerisinde en baştan motivasyon mektubu hazırlama süreci değildir, bunun için sizi birebir de tanımamız gerekmektedir. Danışmanlığın amacı belli taslak halinde elinizde olan Motivasyon mektubunu size en iyi şekilde uyarlamaktır. Dikkat etmeniz gereken noktaları, anahtar kelimeleri, hakkınızdaki bilgileri nasıl kullanacağınızı sizlere anlatacağız. Uygulamalı Europass CV hazırlama, hazır motivasyon mektubu ve CV incelenmesi, danışanın özelinde CV ve motivasyon mektubunun danışmanın önerileri ve stratejik yaklaşımları ile revize edilmesi de danışmanlık hizmeti içeriğinde yer almaktadır.

Sizlerin kendinizi geliştirebileceğiniz alanlarda projeye göndermek önceliğimiz. Bu programda seyahat edebilir, kültürlerarası etkileşimde bulunabilir ve Youthpass sertifikası ile özgeçmişinizi renklendirebilirsiniz. 

DİKKAT! Danışmanlık hizmeti sıfırdan motivasyon ve cv hazırlamak için değildir. Danışmanlık 2 seans şeklinde gerçekleşecektir. İlk seansta kısaca sizleri tanımak, program hakkında sorularınıza cevap bulmak ve hangi tarz projelere katılabileceğiniz hakkında olacak ve 15 dakika gerçekleşecektir. İkinci seansta ise sizlere uygun Cv ve Motivasyon Hazırlama konusunda yardımcı olacağız.

***Danışmanlık ücreti eğitmenin proje adayına vereceği süre karşılığında belirlenecektir. Aşağıda bulunan Formu doldurduktan sonra verdiğiniz iletişim bilgilerinden size ulaşarak adımlar anlatılacaktır.

BAŞVURU FORMU İÇİN BURAYA TIKLAYIN


Hadi ne duruyorsunuz kendinize koyduğunuz engelleri kaldırın ve zamanı geldiğinde yola çıkın.

“Her zaman Başka Bi’Yol vardır “

Yorum Bırak

E-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır.