Reklam & İşbirliği

Home / Reklam & İşbirliği

Merhaba Ben Doğan. Kendi hikâyemin kahramanı olarak çıktığım bu yolculuğumda, kendim gibi ilhama ihtiyacı olan kişilere ulaşabilmek için öncelikle sosyal medya hesaplarında ve seminerlerde daha sonra youtube de şimdi ise buradayım.

İnternet sitemde birlikte çalışabileceğimiz alanlarla ilgili ayrıntılı bilgiler bulabilir, benim hakkımda daha fazla bilgi almak isterseniz “Hakkımda” sayfasına göz atabilirsiniz.

Edindiğim bilgileri ve tecrübeleri çok uzun yıllardır sosyal medya platformlarından; hikayeme ortak olan beni takip eden ve destek olan takipçilerime taşıyorum. Onlara ilham olmaya ve bu hikayede kendilerini bulup kendi hikayelerini oluşturmaları için cesaret vermeye çalışıyorum. 

sponsorluk-is-birligi

Yaptığım bu yolculukları çok daha iyi noktalara tanışmak için yapacağım işbirlikleri benim için çok önemlidir. Yapmış olduğum işbirlikleri sayesinde seyahatlerim için en önemli olan ulaşım, konaklama, yeme-içme başlıca temel masrafları karşılayabilirim.

Bu nedenle Başka Yol olarak bu yolculuğumda işbirliklerine çok fazla önem veririm.Yolculukta en önemli şey yol arkadaşınızdır derler. İşte o inanca sahip biri olarak benimle devam eden sponsor desteklerini uzun vadede düşünerek, her zaman karşılıklı olarak yarar sağlamayı hedeflerim.

Bu yolda yanımda olan sponsor ve iş ortaklarımı sosyal medya hesaplarımdan destek olan takipçilerimle buluşturarak birbirimize verdiğimiz gücü pekiştirmeye ve daha güçlü bir şekilde yola devam etmeyi isterim.

Özellikle bana inanan insanlara hitap eden markalar ve firmalar ile işbirliği yaparak hem takipçilerime hem de işbirliği yaptığım markalara artı değer katarak daha mutlu şekilde ilerleyebileceğimizin farkındayım.

Bu yolculuğumda hikayemde bir rolünüz olsun ister ve bir hayalin köşesinden de olsun tutmak isterseniz birlikte işbirliği yapmaktan mutluluk duyarım.

sponsorluk-is-birligi

Birlikte yapabileceğimiz işbirliği çalışmaları:

Sitenize Uygun İçerikler – Yaptığınız çalışmalara uygun içerikler üreterek, paylaşımlar yapacak birini arıyorsanız ve internet sitenize SEO uyumlu özgün içerikler oluşturabiliriz.

Banner Reklamları –  İnternet sitemin ana sayfası olmak üzere ve diğer uygun reklam alanlarına markanızın veya ürününüz hakkında reklam verebilirsiniz.

Backlink Çalışması – Markanız, Web siteniz, hizmetiniz veya ürününüz için uygun içeriklerde backlink yerleştirmesi yaparak bu şekilde yönlendirme yapabiliriz.

Ürün Değerlendirme Yazısı – Markanızın yada firmanızın ürün veya hizmetinizi deneyimleyerek hakkında kullanıcıları bilgilendirici bir içerik hazırlayabilir, bu içeriği web sitemde ve diğer sosyal medya hesaplarımda paylaşabilirim.

Sosyal Medya & Youtube Tanıtımları – Tanıtılmaya uygun olan içeriklerinizi sosyal medya ve Youtube hesaplarından paylaşabilirim.

Tanıtım Yazısı – Sitenizin, markanızı veya ürününüzü tanıtan bir içerik hazırlayabilir veya sizin oluşturduğunuz bir tanıtım içeriğini sitemde paylaşabilirim. Çalışmanın uygun olması halinde içeriği sosyal medya hesaplarımda paylaşabilirim.

Diğer Sponsorluklar – İnternet sitesi işbirlikleri haricinde etkinliklerde; organizasyonlarda, kamp etkinliklerinde, seminerlerde, youtube videolarımda, seyahatlerimde çeşitli sponsorluk bağlantıları ve işbirlikleri yapabiliriz. Bu şekilde bir çalışma yapılması halinde bahsetme ve paylaşım şekillerini karşılıklı değerlendirebiliriz.

Tüm reklam ve işbirliği talepleriniz için info@baskayol.net adresinden e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz ya da aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.